Son derece kullanışlı ve dünyaca ünlü olan Teamspeak 3, oyun severlerin vazgeçilmezi olmuştur. Bu program, takım arkadaşlarınızla sesli iletişim kurmanıza, kısacası iletişim kurmanıza olanak sağlar. Her ne kadar ücretsiz kullanmak biraz zahmetli olsa da, küçük gruplara kanal açılımı yapan adresler bulunmakta.Sinusbot çıkmadan önce insanlar, arkadaşlarıyla müzik botu kullanmak için stereo mix kullanıyorlardı.

Sinusbotun piyasaya girişi ile birlikte Stereo Mix yöntemi biraz ilkel kaldığını söyleyebiliriz. Hem kullanışlı hem de fonksiyonları ile birlikte Sinusbot’un, Teamspeak 3 ortamında devrim yaratacağından eminim.

Sinusbot nedir?

Sinusbot, Teamspeak 3 adresinizde kesintisiz müzik çalmanızı sağlayan, hala beta sürecinde olan bir yazılımdır. Hem Windows üzerinde, hem de Linux üzerinde kullanabilirsiniz.Sinusbot, yapımcıları bununla sınırlı kalmak istemeyip, script (eklenti) bölümü de eklemişlerdir. İnsanlar tasarladıkları eklentiler ile bota farklı işevler yaptırabiliyorlar. Sinusbot, eklenti tasarlama konusunda, insanlara yardımcı olmak için böyle bir bölüm sunuyor. Bu bölümde biraz ingilizce bilen arkadaşlar kendi eklentilerini yapabilirler.

Sinusbot ne işe yarar?

Sinusbot, size keyifli vakit geçirmeniz için kesintisiz müzik keyfi sunar. Bunun yanında, harici eklentileri ile birlikte teamspeak 3 serverinizin güvenliğini sağlayabilir, rahatsız edici durumlardan koruyabilir, arkadaşlarınıza belirli şakalar yapabilirsiniz. Bunlar ekleyeceğiniz eklentilere göre değişecektir tabii ki.Ayrıca Sinusbot, youtube üzerinden müzik açmanıza da olanak sağlıyor.

Sinusbot nasıl kurulur?

Sinusbot için Linux kurulum hakkında bir videom ve kolaylık olması amacıyla bir kurulum scriptim bulunmakta. Sitemde bulabilirsiniz. Sürekli güncellenmektedir. Windows kurulumuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sinusbot nasıl kullanılır?

Sinusbot, web tabanlı bir panel üzerinden yönetilmektedir. Kurulumunu gerçekleştirdiğinizde varsayılan olarak “8087” portuna kurulmuş olacaktır. İp adresinizin sonuna 8087 ekleyerek panele ulaşabilirsiniz.Eğer benim scriptimi kullanarak kurduysanız scriptte kullanıcı adı ve şifre bulunmaktadır. Onun haricinde kendiniz kurmayı seçtiyseniz dikkatli olmalısınız. Çünkü şifreyi size kurarken verecektir ve bu rastgele bir şifre olacaktır. Eğer istek gelirse ayrıntılı bir kullanım videosu çekebilirim. Yoruma yazarak bunu belirtebilirsiniz.

Sinusbot Web Sitesi

Sinusbot Forum Sitesi

  • Share:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz.: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>